Der Elefant
Pl. Bankowy 1
00-139 Warszawa
tel.: 22 890 00 10
warszawa@derelefant.com
czynne w godzinach
poniedziałek - sobota:
12.00 - 24.00
niedziela:
12.00 - 23.00

Zaplanuj Wspaniałe Święta Wielkanocne z Der Elefant!

Szukasz sposobu na niezwykłe świętowanie Wielkanocy z pracownikami czy bliskimi w biznesowym otoczeniu? Der Elefant ma dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferujemy wyjątkowy catering wielkanocny oraz możliwość zorganizowania spotkania biznesowego w naszej eleganckiej restauracji. Będziemy mi9eli kilka specjalnych wielkanocnych dań dla naszych Gości.

Nasza cateringowa oferta pełna jest tradycyjnych potraw wielkanocnych, takich jak aromatyczny barszcz biały z kiełbasą, delikatna biała kiełbasa własnego wyrobu oraz przepyszny śledź litewski w oleju lnianym. Na obiad proponujemy wyrafinowane dania, jak udo z królika w sosie śmietanowym czy pół kaczki z sosem Calvados.

Wszystkie nasze potrawy wykonujemy z najwyższą starannością, używając tylko najświeższych i najwyższej jakości składników od sprawdzonych dostawców. Dzięki naszej ofercie możesz cieszyć się pysznym jedzeniem bez konieczności gotowania, a jednocześnie zorganizować wyjątkowe święta dla swoich gości.

Zamówienia można składać poprzez menadżerów restauracji lub na naszej stronie internetowej w sekcji Deli Delivery. Aby zapoznać się z naszą pełną ofertą, zapraszamy do pobrania naszego katalogu w formacie PDF.

Niech te Wielkanocne Święta będą wyjątkowe i pełne smaku dzięki Der Elefant!