Der Elefant
Pl. Bankowy 1
00-139 Warszawa
tel.: 22 890 00 10
warszawa@derelefant.com
czynne w godzinach
poniedziałek - sobota:
12.00 - 24.00
niedziela:
12.00 - 23.00

Lepiej ucztować niż szykować – zamów catering na święta!

Boże Narodzenie! Jak co roku – czekamy z utęsknieniem na te chwile z najbliższymi. To czas kiedy po całorocznej pracy i obowiązkach należy się nam chwila

wytchnienia w radosnej domowej atmosferze.

 

Zasiądziemy do stołu, przy wspólnym uroczystym posiłku. Ale zanim to nastąpi czekają na nas zakupy, pieczenie, gotowanie i sprzątanie – te zadania przed świętami pochłaniają nas bez reszty. Przygotowania do Świąt są niestety bardzo angażujące jeśli chodzi o czas.

 

A gdybyśmy tak w tym roku podarowali sobie prezent już przed Wigilią? W tym przedświątecznym okresie pomyśleliśmy o Tobie i Twoich najbliższych – skomponowaliśmy wigilijne menu, które zamówione przez Ciebie w naszym sklepie on-line zaoszczędzi Twój czas i pozwoli Ci na wypoczętym usiąść do stołu z rodziną.Tegoroczna oferta cateringu świątecznego przygotowana przez zespół Der Elefant jest wypełniona zarówno tradycyjnymi, jak i bardziej wyszukanymi smakami. Znajdziecie w niej dania wegetariańskie, rybne oraz mięsne. Nie brakuje w niej oczywiście klasyków, bez których Święta Bożego Narodzenia nie miałyby miejsca – znajdują się między innymi: barszcz biały, zupa grzybowa oraz wigilijna zupa góralska. Możesz zamówić u nas sałatkę jarzynową, bez której nie mogą obejść się żadne polskie święta, śledzia lub marynowanego karpia, tradycyjne pierogi z kapustą i grzybami lub prawdziwą ucztę dla podniebienia w postaci pieczonej kaczki lub wołowych policzków w sosie własnym. Ze słodkości w ofercie znajduje się wyjątkowe ciasto jakim jest tort Sachera, czyli austriacki tort czekoladowy przełożony konfiturą morelową i oblany polewą czekoladową.

 

Zamów wybrane potrawy do 20 grudnia i odbierz w dogodnym dla siebie terminie lub my dostarczymy gotowe dania do ciebie w dniach 22-24 grudnia 2022r (czwartek i piątek w godzinach 12-22, w sobotę: 10-14).

 

Z naszą pomocą Twoje Święta mogą być w pełni hygge!